Regulamin forum

Go down

Regulamin forum

Pisanie by kit. on Pon Maj 03, 2010 3:39 pm

1. Rejestracja
a) zanim się zarejestrujesz, przeczytaj regulamin do końca, by wiedzieć, na co się piszesz.
b) konto jest aktywowane przez admina.
c) użytkownik, którego nazwa zawiera nielogiczne zestawienie literek i cyferek albo brzydkich słów, jest automatycznie ignorowany.
d) robienie multikont jest bez sensu, więc proszę nie kombinować, bo adminom będzie przykro.

2. Zasady panujące na forum
a) nikt nie każe Wam kochać siebie wzajemnie (ale też nie zabrania), ale proszę o nieobrażanie innych użytkowników.
b) przekleństwa są częścią wyrażania pewnych emocji, dlatego admin nie będzie zadowolony, jak za bardzo się będziecie emocjonować. Raz na jakiś czas - proszę bardzo, ale nie nagminnie.
c) nie jesteśmy fanatykami, ale objawy nazizmu, nietolerancji i tym podobnych będą tłumione w zarodku.
d) z drugiej strony, z przesadną tolerancją, paradami równości i walką o prawa homoseksualistów też nie przesadzać. Wiadomo, że Hetalia jest pełna podtekstów yaoistycznych, ale proszę mieć na uwadze osoby, które za tym nie przepadają.
e) offtop offtopem, nie gonimy za tym aż tak bardzo, ale NIE PRZESADZAĆ. Bo w łeb.
f) na forum jest dużo ładnych kolorów do wyboru, ale proszę nie kolorować całych postów, bo to nie wygląda estetycznie - podczas gry są oczywiście dozwolone wyjątki.
g) jak widać, na forum mamy zmienny nagłówek. Jeżeli ktoś ma własną, oryginalną propozycję to najlepiej kierować się do tematu o nagłówkach razem z artami bądź pomysłem. jest to znacznie wygodniejsze niż wołanie znikąd "zrób nagłówek z Anglią!".

3. Grupy
a) "Boss" to grupa jedynie dla adminów, nie będziemy jej raczej powiększać.
b) "Asystent" to grupa dla moderatorów. Jeżeli ktoś uważa, że nadaje się na moderatora, to proszę zgłosić to do adminów, a ci chętnie rozpatrzą kandydaturę. Proszę tylko zawrzeć w takim zgłoszeniu powód, bo "bo asystent ma ładny kolor" nie jest dobrym powodem.
c) cała reszta to elitarne-super-fajne (dodatkowe po prostu) grupy. Jak widać są otwarte, więc można się do nich zapisywać. Nie ma żadnych przywilejów, to tylko kolor.
d) można zgłaszać adminom propozycje na grupy, nie obrażą się.

4. Gra
a) piszemy ładnie, składnie i unikamy błędów. Nie gonimy za długość postów, ale proszę nie wysyłać takich na dwa-trzy słowa oraz "totalnych randomów".
b) mistrz gry (ang. game master) sprawuje władzę nad daną grą. Nie ładnie się mu sprzeciwiać, ale jest on otwarty na propozycję innych i na pewno chętnie wysłucha, co szary użytkownik ma do powiedzenia.
c) mistrzem gry zostaje osoba, które rozplanowuje całą grę. Żeby nie było zamieszania - podczas jednej gry może być maksymalnie trzech mg.
d) staramy unikać treści erotycznych. Nie opisujemy dokładnego stosunku pomiędzy dwójką ludzi (nieważne, czy homo czy hetero), bo na forum są osoby, które nie powinny takich rzeczy czytać (zaznaczenie, że 18+ nic nie da, bo wiadomo - zakazany owoc smakuje najlepiej, a my nie mamy nad tym kontroli). Szanujmy innych użytkowników!
e) jeżeli ktoś ma propozycję albo jakiś pomysł na grę (czy to forumową, czy na msn), to niech napisze o tym w odpowiednim temacie.
f) dokładny regulamin pojedynczej gry będzie umieszczony w odpowiednim dziale przez mistrza gry.

5. Offtop
a) dla ludzi kochających offtop został zrobiony osobny dział, więc proszę się go trzymać.
b) punkt regulaminu 2e jest święty.
c) można tworzyć gry w odpowiednim dziale, nie krępować się. Póki będą zgodne z punktem 2 regulaminu, nie będziemy mieli nic przeciwko.
d) przesadne randomowanie i spamowanie będzie szło do Hadesu, tudzież śmietnika, a spamer dostanie słowne ostrzeżenie z racji, że forum nie obsługuje normalnych.

6. Administratorzy i moderatorzy
a) admini mają zawsze rację i nie, nie są tylko ludźmi.
b) moderatorzy się czasem mylą, ale nawet jak się mylą, to należy ich słuchać.
c) jeżeli admin bądź moderator nadużywa władzy, niech zostanie to zgłoszone do innego admina.

regulamin będzie zmieniany wraz z rozwojem forum i będziemy informować o każdej zmianie (żeby nie było nieścisłości).
ostatnia aktualizacja: 3 maja 2010


avatar
kit.
Wiedźminka

Liczba postów : 4418
Wiek : 28

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach